Nábytek, zahradní, dřevěný, Praha

Nábytek, zahradní, dřevěný, Praha

nábytek, nabytek, zahradni nabytek, zahradní nábytek, dřevěný nábytek, dreveny nabytek, zahradni dreveny nabytek, dreveny zahradni nabytek, dřevěný zahradní nábytek, zahradní dřevěný nábytek, nábytek Praha, nabytek Praha, zahradni nabytek Praha, zahradní nábytek Praha, dřevěný nábytek Praha, dreveny nabytek Praha, zahradni dreveny nabytek Praha, dreveny zahradni nabytek Praha, dřevěný zahradní nábytek Praha, zahradní dřevěný nábytek Praha
lavičky, stoly ,stolky, sedaky, židle, židličky, skříně, skříňky, lavice, komody, dřevěné lavičky, dřevěné stoly, dřevěné stolky, dřevěné sedaky, dřevěné židle, dřevěné židličky, dřevěné skříně, dřevěné skříňky, dřevěné lavice, dřevěné komody
Dřevěný nábytek Praha - interiérový a zahradní nábytek nejlepší kvality. Díky přímému dovozu a vlastní výrobě nábytku v Indonésii nabízíme maloodběratelům bezkonkurenční ceny na českém trhu. Dřevěný nábytek, který se stal světovým trendem je vysoce kvalitní komoditou navrženou a vyrobenou tak, aby sloužila celoživotně a firma Auš Interiér je velice hrdá, že může českému spotřebiteli nabídnout toto zboží za přijatelné ceny.
nábytek nábytek

 

Jedinečné ceny na českém trhu nabízíme díky přímému dovozu bez zprostředkovatele a vlastní výrobě nábytku v Indonésii. Velkoobchodní ceny nabízíme především majitelům restaurací, kaváren, pensionů, hotelů či sportovních zařízení (lázně, wellnes centra apod.), ale také majitelům obchodů s nábytkem a zahradních center za účelem dalšího prodeje. Nábytek dovážíme, jak v povrchové úpravě, barvy dle vzorníku, tak i bez povrchové úpravy, tzv.natural, u kterého zajišťujeme povrchovou úpravu dle přání zákazníka (lak, vosk, moření atd.) a jsme schopni flexibilně reagovat na další jeho specifické požadavky výroby.

Kvalitní dřevěný nábytek jak do zahrady tak do interiéru!!!

Pokud vítáte pomoc od odborníka s návrhem a výběrem bytového a zahradního nábytku do interieru i exterieru z exotického dřeva a dalšího jiného zboží, velmi rád Vám pomůže náš designér vybrat z našeho širokého sortimentu jak nábytku tak doplňků, poradí Vám nebo celkově navrhne interier - bytů, domů, restaurací, kanceláří, prodejen a zahrad, dále Vám můžeme nabídnout kompletní realizaci vašeho interieru i exterieru na klíč.

 

VOLEJTE: (+420) 602 604 990, 724 068 204

 

nábytek nábytek nábytek nábytek